Pomôcky

Home / Pomôcky

Comenia Script® je praktické písané písmo pre deti. Je jednoduché a moderné. Má slúžiť ako základný písací tvar, ktorý bude obohatený o individuálne tendencie každého pisateľa, ktorý si písmo prispôsobí. Comenia Script® uľahčuje písanie aj dysgrafikom a ľavákom.

Pre nácvik písma Comenia Script® sú pripravené rôzne písanky a mnoho ďalších didaktických pomôcok.  Autorkou písma a didaktických materiálov je MgA. Radana Lencová, PhD.

Prostredníctvom e-shopu Indície si môžete aj na Slovensku objednávať inovatívne učebnice a učebné pomôcky (napr. k Hejného matematike alebo Comenia Script).

Ako objednávať?

Navigáciou v menu e-shopu si vyberte želané publikácie a učebné pomôcky. E-shop vystaví objednávku, o ktorej budeme informovaní elektronicky. Zadané objednávky budú považované za záväzné, na ich základe Vám bude vystavená zálohová faktúra. Zálohová faktúra bude zaslaná na e-mailovú adresu uvedenú v objednávke. Po úhrade zálohovej faktúry Vám bude tovar s pribalenou vyúčtovacou faktúrou odoslaný poštou (s výnimkou objednávok na dobierku alebo s úhradou v hotovosti pri osobnom odbere).

Poštovné a balné:

  • Pri objednávkach v hodnote do 50€ bude účtované poštovné a balné v jednotnej výške 5€.
  • Pri objednávkach za 50€ a viac sa poštovné a balné neúčtuje.
  • Osobný odber na Haanovej alebo Karloveskej v Bratislave je bez poplatku (termín podľa dohody).

Kontakt:

  • objednavky@indicia.sk