Kurzy HM pre 1. stupeň ZŠ pre pokročilých – BA 5/2018

Home / Hejného metóda / Kurzy HM pre 1. stupeň ZŠ pre pokročilých – BA 5/2018

Na 7. a 8. mája sme v Bratislave pripravili dva 8-hodinové Kurzy pre mierne pokročilých. Sú určené pre učiteľov 1. stupňa ZŠ. Na jeden alebo oba z nich sa môžete prihlásiť nižšie na tejto stránke. Zaslané prihlášky budeme považovať za záväzné.

Kurzy sú určené učiteľom 1. stupňa ZŠ, ktorí už absolvovali niekoľko školení, majú vlastné skúsenosti s vyučovaním Hejného metódy a poznajú základné prostredia pre 1. stupeň ZŠ. 

 • Termíny:
  • 7.5.2018 – Kurz Hejného vyučovacej metódy pre 1. stupeň ZŠ pre mierne pokročilých I.  (rozsah 8 x 45 minút) – program nájdete nižšie - kapacita tohto kurzu je naplnená
  • 8.5.2018 – Kurz Hejného vyučovacej metódy pre 1. stupeň ZŠ pre mierne pokročilých II.  (rozsah 8 x 45 minút) – program nájdete nižšie
 • Miesto: Bratislava (SZŠ Felix, Haanova 28 v Bratislave)
 • Lektor: Dagmar Môťovská
 • Prihlasovanie: do 25. apríla 2018 (kapacita Kurzu I. je naplnená, náhradníkov evidujeme cez skolenia@indicia.sk – na Kurz II. sa ešte stále môžete riadne prihlásiť cez formulár)
Účastnícky poplatok:
 • 50 € za jeden kurz
 • 80 € za oba kurzy (platí v prípade, ak sa na oba kurzy prihlásite naraz)
 • poplatok je potrebné uhradiť do 14 dní od prihlásenia (najneskôr však do 25.4.)
 • poplatok možno uhradiť bankovým prevodom, na faktúru, cez TatraPay alebo CardPay (úhrada v hotovosti nie je možná)
 • každý účastník školenia získa zľavový kód na nákup pomôcok cez eshop.ucmeradi.sk (bude zaslaný mailom cca 1-2 týždne po školení)
Program školenia:
 • pondelok 7.5. od 9:00 do 16:30 – Kurz I vás bližšie zoznámi s prostredím Rodina, jeho možnosťami a úskaliami, a tiež s prierezovou tému Zlomky vo vyučovaní na 1. stupni. V programe sa budeme venovať aj diagnostickej písomke, preto je potrebné priniesť vlastný návrh testu (sériu troch gradovaných úloh) s cieľom zistiť, do akej miery vaši žiaci zvládajú nejaké prostredie, resp. matematickú oblasť.
 • v utorok 8.5. od 9:00 do 16:30 – Kurz II je zameraný na hlbšie spoznanie procesu budovania matematických poznatkov, vďaka čomu budú vedieť účastníci prispôsobiť vyučovanie rôzne schopným žiakom vo svojich triedach. Zameriame sa na osobnostne sociálny rozvoj žiakov, ktorý vedie k väčšej efektivite procesu vzdelávania. Budeme sa venovať geometrickým prostrediam na 1. stupni, cieľom jednotlivých prostredí a  ich prepojeniam. K výmene skúseností je potrebné priniesť vlastné materiály: fotky, zážitky, príbehy, krátke video-ukážky z vlastnej praxe.
 • program je určený primárne pre učiteľov 1. stupňa ZŠ (avšak nie je podmienkou, aby účastník bol učiteľom)
 • rozpis programu dostanú prihlásení účastníci e-mailom zhruba týždeň pred podujatím

Na Vaše otázky radi odpovieme cez skolenia@indicia.sk.

sposob uhrady a doklad

UPOZORNENIE:

Prihláška je platná až vtedy, keď Vám do mailu príde potvrdenie o jej prijatí (systém ho zasiela automaticky do niekoľkých minút po odoslaní formulára). Ak takéto potvrdenie nedostanete, alebo sa Vám nedarí vyplniť formulár, kontaktujte nás čo najskôr na skolenia@indicia.sk, aby sme mohli situáciu riešiť.

Osobné údaje

Vypĺňajte s diakritikou.
Vypĺňajte s diakritikou.
Údaj bude použitý pri evidencii osvedčenia o absolvovaní školenia.

Kontaktné údaje

Pozorne si skontrolujte, či ste zadali platnú a správnu e-mailovú adresu. Bude Vám na ňu zaslaný potvrdzujúci e-mail. Ak do niekoľkých minút nedostanete potvrdzujúci e-mail, registrácia zrejme neprebehla úspešne. V takom prípade skúste prihlášku vyplniť znova alebo nám napíšte na skolenia@indicia.sk. Ďakujeme.
Tento údaj je povinný, nakoľko by sme Vás radi kontaktovali v prípade výskytu závažnejších a nepredvídaných zmien. Telefónne číslo nebude poskytované tretím stranám.
Na túto školu (firmu alebo meno) bude vystavená aj zálohová faktúra, ak si zvolíte platbu na faktúru.

Poplatky a spôsob úhrady

Kurz I je momentálne plný. V prípade záujmu nám napíšte na skolenia@indicia.sk a zaradíme Vás ako náhradníkov. V prípade odhlášok budeme náhradníkov postupne kontaktovať.
Údaje potrebné k úhrade prevodom na bankový účet dostanete mailom potvrdzujúcim Vaše prihlásenie.
Sem doplňte IČO školy alebo firmy, na ktorú bude poplatok fakturovaný. Ak si hradíte poplatok samostatne ako FO, ponechajte kolónku prázdnu.
Sem doplňte DIČ školy alebo firmy, na ktorú bude poplatok fakturovaný. Ak si hradíte poplatok samostatne ako FO, ponechajte kolónku prázdnu.
Požiadavkám sa budeme snažiť vyhovieť, ale musí to byť možné a organizačne zrealizovateľné. Ďakujeme za pochopenie.
Základný účastnícky poplatok je 50€ alebo 80€. Pridelenie tejto zľavy podlieha schváleniu organizátorom. Ak pri tejto otázke zaškrtnete "áno", s úhradou počkajte, my zľavu overíme a budeme Vás kontaktovať. Pre urýchlenie nám môžete napísať na skolenia@indicia.sk.
Všeobecné obchodné podmienky nájdete na http://www.ucmeradi.sk/vseobecne-obchodne-podmienky/
Novinky sú zasielané e-mailom cca 1-2x do mesiaca. Z odberu noviniek je možné sa kedykoľvek odhlásiť.
Sending