Kurz Hejného metódy pre 1. ročník ZŠ – Sučany 9/2018

Home / Hejného metóda / Kurz Hejného metódy pre 1. ročník ZŠ – Sučany 9/2018

V Sučanoch sa budú 7. septembra 2018 konať hneď dva 4-hodinové Kurzy Hejného vyučovacej metódy pre 1. ročník ZŠ. Tento kurz učiteľov pripraví na odštartovanie 1. ročníka Hejného metódou, podrobnejšie im predstaví prácu s prváckymi pracovnými učebnicami a poskytne praktické rady, ako s prváčikmi začať.

Štvorhodinovka je výborným doplnkom Základného kurzu HM. Kurz je vhodný pre učiteľov 1., prípadne 2. ročníka ZŠ, ktorí už absolvovali Základný kurz. V rámci kurzu budú prezentované všetky aktuálne učebnice a predstavíme tiež prostredia: Abaku, Vláčiky a Detský park.

V Sučanoch sa bude rovnaký 4-hodinový kurz konať 2-krát, a to v čase od 9:45 a v čase od 14:00. Prihlásiť sa môžete prostredníctvom formuláru nižšie na tejto stránke. V rámci formulára si zvolíte aj čas začiatku kurzu. Ak sa vo formulári zobrazuje už len jedna z možností, znamená to, že druhý termín je už naplnený. Zaslané prihlášky budeme považovať za záväzné.

 • Termín: 7. september 2018 (rozsah 4 x 45 minút)
 • Miesto: ZŠ SNP, Partizánska 13, 038 52 Sučany
 • Lektorky: Dagmar Môťovská
 • Prihlasovanie: do 30. augusta 2018 (alebo do naplnenia kapacity)
Účastnícky poplatok:
 • 30 € (bez stravy a ubytovania)
 • poplatok je potrebné uhradiť do 14 dní od prihlásenia (najneskôr však do 30.8.)
 • poplatok možno uhradiť bankovým prevodom, na faktúru, cez TatraPay alebo CardPay (úhrada v hotovosti nie je možná)
 • každý účastník školenia získa zľavový kód na nákup pomôcok cez eshop.ucmeradi.sk (bude zaslaný mailom cca 1-2 týždne po školení)
Program školenia:
 • v piatok od 9:45 do 13:00 alebo od 14:00 do 17:15 (podľa toho, ktorý kurz si zvolíte v prihláške)
 • program je určený primárne pre učiteľov 1. ročníka ZŠ (avšak nie je podmienkou, aby účastník bol učiteľom)
 • kurz pripraví na odštartovanie 1. ročníka Hejného metódou, podrobnejšie predstaví prácu s prváckymi pracovnými učebnicami a poskytne praktické rady, ako s prváčikmi začať
 • v rámci kurzu bude prezentované všetky aktuálne učebnice a tiež prostredia: Abaku, Vláčiky a Detský park
 • podrobný rozpis programu dostanú prihlásení účastníci e-mailom zhruba týždeň pred podujatím

Pred prihlásením sa a účasťou na podujatí Vás chceme upozorniť, že počas podujatia môže byť prítomný fotograf a fotograficky zaznamenávať jeho priebeh. Takto získané fotografie budú podľa VOP môcť byť použité na ilustračné a informačné účely súvisiace s aktivitami Indície.

Na Vaše otázky radi odpovieme cez skolenia@indicia.sk.

sposob uhrady a doklad

UPOZORNENIE:

Prihláška je platná až vtedy, keď Vám do mailu príde potvrdenie o jej prijatí (systém ho zasiela automaticky do niekoľkých minút po odoslaní formulára). Ak takéto potvrdenie nedostanete, alebo sa Vám nedarí vyplniť formulár, kontaktujte nás čo najskôr na skolenia@indicia.sk, aby sme mohli situáciu riešiť.

Záväzné prihlasovanie na Kurz Hejného vyučovacej metódy pre 1. ročník ZŠ do Sučian:

V Sučanoch sa bude rovnaký 4-hodinový kurz konať 2x, a to v čase od 9:45 a v čase od 14:00. Ak sa Vám zobrazuje už len jedna z možností, znamená to, že druhý termín je už naplnený.

Osobné údaje

Vypĺňajte s diakritikou.
Vypĺňajte s diakritikou.
Údaj bude použitý pri evidencii osvedčenia o absolvovaní školenia, a prípadne pre potreby rozpisu ubytovania.

Kontaktné údaje

Pozorne si skontrolujte, či ste zadali platnú a správnu e-mailovú adresu. Bude Vám na ňu zaslaný potvrdzujúci e-mail. Ak do niekoľkých minút nedostanete potvrdzujúci e-mail, registrácia zrejme neprebehla úspešne. V takom prípade skúste prihlášku vyplniť znova alebo nám napíšte na skolenia@indicia.sk. Ďakujeme.
Tento údaj je povinný, nakoľko by sme Vás radi kontaktovali v prípade výskytu závažnejších a nepredvídaných zmien. Telefónne číslo nebude poskytované tretím stranám.
Na túto školu (firmu alebo meno) bude vystavená aj zálohová faktúra, ak si zvolíte platbu na faktúru.

Poplatky a spôsob úhrady

Poplatok zahŕňa odborný program, drobný školiaci materiál, kávové občerstvenie. V poplatku nie sú zahrnuté strava a ubytovanie. Údaje potrebné k úhrade prevodom na bankový účet dostanete mailom potvrdzujúcim Vaše prihlásenie.
Pridelenie tejto zľavy podlieha schváleniu organizátorom. Ak pri tejto otázke zaškrtnete "áno", s úhradou počkajte, my zľavu overíme a budeme Vás kontaktovať.
Sem doplňte IČO školy alebo firmy, na ktorú bude poplatok fakturovaný. Ak si hradíte poplatok samostatne ako FO, ponechajte kolónku prázdnu.
Sem doplňte DIČ školy alebo firmy, na ktorú bude poplatok fakturovaný. Ak si hradíte poplatok samostatne ako FO, ponechajte kolónku prázdnu.
Požiadavkám sa budeme snažiť vyhovieť, ale musí to byť možné a organizačne zrealizovateľné. Ďakujeme za pochopenie.
Všeobecné obchodné podmienky nájdete na http://www.ucmeradi.sk/vseobecne-obchodne-podmienky/
Novinky sú zasielané e-mailom cca 1-2x do mesiaca. Z odberu noviniek je možné sa kedykoľvek odhlásiť.
Sending