Konferencia Hejného metóda – 9/2017 Žiar nad Hronom – prihlasovanie

Home / Hejného metóda / Konferencia Hejného metóda – 9/2017 Žiar nad Hronom – prihlasovanie

Prostredníctvom formulára nižšie na tejto stránke ste sa do 20.9. (alebo do naplnenia kapacity) mohli záväzne prihlásiť na Konferenciu Hejného metóda. Konferencia sa bude konať 30.9.2017 v Žiari nad Hronom.

Konferenčné workshopy si vyberiete priamo v prihláške cez formulár. Výber si preto vopred premyslite, dodatočné presuny nebudú možné. Tu nájdete viac informácií o programe.

Účasťou na konferencii získate certifikát o jej absolvovaní (podmienkou je účasť na všetkých 3 workshopoch, a tiež aj úvodnej a záverečnej časti programu).

Počas konferencie si budete môcť prezrieť, a prípadne v malom množstve aj zakúpiť, učebnice a pomôcky k Hejného metóde (väčšie objednávky odporúčame riešiť cez e-shop s dodaním poštou, nad 50€ poštovné neplatíte). Ak už viete, o čo máte záujem, naklikajte si do 25.9. objednávku s osobným odberom na konferencii. Jednak pri menšom nákupe ušetríte na poštovnom, ale hlavne budete mať istotu, že tovar bude rezervovaný na Vaše meno. Zaplatíte zaň až na konferencii v hotovosti (cez registračnú pokladňu).

Partnerom konferencie je:

Didactive

UPOZORNENIE:

Prihláška je platná až vtedy, keď Vám do mailu príde potvrdenie o jej prijatí (systém ho zasiela automaticky do niekoľkých minút po odoslaní formulára). Ak takéto potvrdenie nedostanete, alebo sa Vám nedarí vyplniť formulár, kontaktujte nás čo najskôr na skolenia@indicia.sk, aby sme mohli situáciu riešiť.