Konferencia Hejného metóda – 9/2017 Žiar nad Hronom – prihlasovanie

Prostredníctvom formulára nižšie na tejto stránke sa do 20.9. (alebo do naplnenia kapacity) môžete záväzne prihlásiť na Konferenciu Hejného metóda. Konferencia sa bude konať 30.9.2017 v Žiari nad Hronom.

Kapacita skupín “MŠ – začiatočníci“, “1. stupeň ZŠ – začiatočníci“, “1. stupeň ZŠ – pokročilí” a “2. stupeň ZŠ – začiatočníci” je naplnená. Najbližšie sa bude konferencia konať v Bratislave 10.2.2018 (prihlasovanie ešte nebolo spustené).

Konferenčné workshopy si vyberiete priamo v prihláške cez formulár. Výber si preto vopred premyslite, dodatočné presuny nebudú možné. Tu nájdete viac informácií o programe.

Účasťou na konferencii získate certifikát o jej absolvovaní (podmienkou je účasť na všetkých 3 workshopoch, a tiež aj úvodnej a záverečnej časti programu).

Počas konferencie si budete môcť prezrieť, a prípadne v malom množstve aj zakúpiť, učebnice a pomôcky k Hejného metóde (väčšie objednávky odporúčame riešiť cez e-shop s dodaním poštou, nad 50€ poštovné neplatíte). Ak už viete, o čo máte záujem, naklikajte si do 25.9. objednávku s osobným odberom na konferencii. Jednak pri menšom nákupe ušetríte na poštovnom, ale hlavne budete mať istotu, že tovar bude rezervovaný na Vaše meno. Zaplatíte zaň až na konferencii v hotovosti (cez registračnú pokladňu).

Partnerom konferencie je:

Didactive

UPOZORNENIE:

Prihláška je platná až vtedy, keď Vám do mailu príde potvrdenie o jej prijatí (systém ho zasiela automaticky do niekoľkých minút po odoslaní formulára). Ak takéto potvrdenie nedostanete, alebo sa Vám nedarí vyplniť formulár, kontaktujte nás čo najskôr na skolenia@indicia.sk, aby sme mohli situáciu riešiť.

Osobné údaje

Vypĺňajte s diakritikou.
Vypĺňajte s diakritikou.
Údaj bude použitý pri evidencii osvedčenia o absolvovaní školenia, a prípadne pre potreby rozpisu ubytovania.

Kontaktné údaje

Pozorne si skontrolujte, či ste zadali platnú a správnu e-mailovú adresu. Bude Vám na ňu zaslaný potvrdzujúci e-mail. Ak do niekoľkých minút nedostanete potvrdzujúci e-mail, registrácia zrejme neprebehla úspešne. V takom prípade skúste prihlášku vyplniť znova alebo nám napíšte na skolenia@indicia.sk. Ďakujeme.
Tento údaj je povinný, nakoľko by sme Vás radi kontaktovali v prípade výskytu závažnejších a nepredvídaných zmien. Telefónne číslo nebude poskytované tretím stranám.
Na túto školu (firmu alebo meno) bude vystavená aj zálohová faktúra, ak si zvolíte platbu na faktúru.
Jednotlivé kurzy mohli byť aj špecializované, napr. pre MŠ, 1. stupeň ZŠ alebo 2. stupeň ZŠ.

Výber skupiny a workshopov

Ako pokročilí sa prihlasujte len vtedy, ak ste absolvovali 16-hodinový základný kurz a Hejného metódou aktívne učíte.
1. workshop je priradený automaticky, 2. a 3. workshop je voliteľný.
1. workshop je priradený automaticky, 2. a 3. workshop je voliteľný.
1. workshop je priradený automaticky, 2. a 3. workshop je voliteľný.
1. workshop je priradený automaticky, 2. a 3. workshop je voliteľný.
1. workshop je priradený automaticky, 2. a 3. workshop je voliteľný.
Jedna alebo dve z tém uvedených pre 3. workshop, ktoré si zvolí najmenej ľudí, nebudú otvorené.
V prípade, že ste si zvolili tému, ktorá nebude otvorená alebo už bude plná, pokúsime sa Vás zaradiť na workshop, ktorý si vyberiete ako 2. alternatívu v nasledujúcej otázke.
Keďže jedna alebo dve z tém uvedených pre 3. workshop nebudú otvorené, alebo už budú plné, vyberte si v tejto otázke 2. alternatívu.
Na tento workshop Vás zaradíme v prípade, že téma, ktorú ste si vybrali ako prvú, nebude otvorená..

Poplatky a spôsob úhrady

Poplatok za konferenciu je 45€ na osobu. Pridelenie tejto zľavy (vo výške 22,50€) podlieha schváleniu organizátorom. Ak pri tejto otázke zaškrtnete "áno", s úhradou počkajte, kým Váš nárok na zľavu overíme. Budeme Vás do niekoľkých dní kontaktovať.
Údaje potrebné k úhrade prevodom na bankový účet dostanete mailom potvrdzujúcim Vaše prihlásenie.
Sem doplňte IČO školy alebo firmy, na ktorú bude poplatok fakturovaný. Ak si hradíte poplatok samostatne ako FO, ponechajte kolónku prázdnu.
Sem doplňte DIČ školy alebo firmy, na ktorú bude poplatok fakturovaný. Ak si hradíte poplatok samostatne ako FO, ponechajte kolónku prázdnu.
Požiadavkám sa budeme snažiť vyhovieť, ale musí to byť možné a organizačne zrealizovateľné. Ďakujeme za pochopenie.
Všeobecné obchodné podmienky nájdete na http://www.ucmeradi.sk/vseobecne-obchodne-podmienky/
Novinky sú zasielané e-mailom cca 1-2x do mesiaca. Z odberu noviniek je možné sa kedykoľvek odhlásiť.
Sending