Hejného metóda pre domáce vzdelávanie – BA 10/2018

Home / Hejného metóda / Hejného metóda pre domáce vzdelávanie – BA 10/2018

V Bratislave sa bude 8-hodinový Kurz Hejného vyučovacej metódy pre domáce vzdelávanie konať 9. októbra 2018. Prihlasovací formulár nájdete nižšie na tejto stránke. Prijaté prihlášky budeme považovať za záväzné.

 • Termín: 9. október 2018 (9:00 – 16:30)
 • Miesto: Bratislava (Indícia, Rovniankova 15, Bratislava – Petržalka)
 • Lektori: Dagmar Môťovská, Soňa Poprocká
 • Prihlasovanie: do 3.10.2018 (alebo do naplnenia kapacity)

Základný prístup Hejného metódy výučby matematiky, konštruktivizmus, môžete ako rodičia využívať aj pri domácom vzdelávaní. Na školení sa dozviete, ako pracovať s deťmi v malej skupine, prípadne ako viesť jedno dieťa; ako začať s Hejného metódou vo vyšších ročníkoch, či ako zavádzať konštruktivistické prvky do vzdelávania, ak sa dieťa v škole učí klasickým spôsobom.

Oboznámite sa so základnými princípmi vyučovania Hejného metódou, s teóriou budovania schém, s matematickými prostrediami a s novou rolou učiteľa. Predstavíme Vám koncepciu učebníc a didaktické pomôcky, ukážeme ako treba s nimi pracovať. V diskusii bude priestor aj na zodpovedanie konkrétnych otázok, ktoré prináša výučba v domácom prostredí.

Poplatok a spôsob úhrady:
 • 50 € (zahŕňa odborný program, kávové občerstvenie)
 • poplatok je potrebné uhradiť do 14 dní od prihlásenia (najneskôr však 3.10.2018)
 • poplatok možno uhradiť bankovým prevodom, na faktúru, cez TatraPay alebo CardPay (úhrada v hotovosti nie je možná
 • každý účastník školenia získa zľavový kód na nákup pomôcok cez eshop.ucmeradi.sk (bude zaslaný mailom cca 1-2 týždne po školení)
Program školenia:
 • utorok od 9:00 do 16:30
 • podrobný rozpis programu dostanú prihlásení účastníci e-mailom zhruba týždeň pred podujatím
 • program je určený rodičom, ktorí svoje deti doma učia, alebo by chceli učiť matematiku Hejného metódou, ale aj rodičom, ktorých deti sa v škole učia Hejného metódou

Pred prihlásením a účasťou Vás chceme upozorniť, že počas podujatia môže byť prítomný fotograf a fotograficky zaznamenávať jeho priebeh. Takto získané fotografie budú podľa VOP môcť byť použité na ilustračné a informačné účely súvisiace s aktivitami Indície.

Na Vaše otázky radi odpovieme cez skolenia@indicia.sk.

sposob uhrady a doklad

UPOZORNENIE:

Prihláška je platná až vtedy, keď Vám do mailu príde potvrdenie o jej prijatí (systém ho zasiela automaticky do niekoľkých minút po odoslaní formulára). Ak takéto potvrdenie nedostanete, alebo sa Vám nedarí vyplniť formulár, kontaktujte nás čo najskôr na skolenia@indicia.sk, aby sme mohli situáciu riešiť.

Záväzné prihlasovanie na Kurz Hejného metódy pre domáce vzdelávanie do Bratislavy:

Osobné a kontaktné údaje

Vypĺňajte s diakritikou.
Vypĺňajte s diakritikou.
Pozorne si skontrolujte, či ste zadali platnú a správnu e-mailovú adresu. Bude Vám na ňu zaslaný potvrdzujúci e-mail. Ak do niekoľkých minút nedostanete potvrdzujúci e-mail, registrácia zrejme neprebehla úspešne. Skontrolujte aj záložku nevyžiadanej pošty. Ak potvrdenie neprišlo, skúste prihlášku vyplniť znova alebo nám napíšte na skolenia@indicia.sk. Ďakujeme.
Tento údaj je povinný, nakoľko by sme Vás radi kontaktovali v prípade výskytu závažnejších a nepredvídaných zmien. Telefónne číslo nebude poskytované tretím stranám a nebude využívané na iné účely.

Poplatky a spôsob úhrady

Účastnícky poplatok je 50€ na osobu (zahŕňa odborný program a kávové občerstvenie). Údaje potrebné k úhrade prevodom na bankový účet dostanete mailom potvrdzujúcim Vaše prihlásenie.
Pridelenie tejto zľavy podlieha schváleniu organizátorom. Ak pri tejto otázke zaškrtnete "áno", s úhradou počkajte, my zľavu overíme a budeme Vás kontaktovať. Pre urýchlenie nám môžete napísať na skolenia@indicia.sk.
Sem uveďte názov inštitúcie, na ktorú má byť vystavená faktúra, ak potrebujete daňový doklad.
Ak sa prihlasujete ako FO, ponechajte políčko prázdne.
Ak sa prihlasujete ako FO, ponechajte políčko prázdne.
Požiadavkám sa budeme snažiť vyhovieť, ale musí to byť možné a organizačne zrealizovateľné. Ďakujeme za pochopenie.
Všeobecné obchodné podmienky nájdete na http://www.indicia.sk/vseobecne-obchodne-podmienky/
Novinky sú zasielané e-mailom cca 1-2x do mesiaca. Z odberu noviniek je možné sa kedykoľvek odhlásiť.
Sending